Відбулося перше засідання робочої групи із недопущення загибелі диких тварин при веденні сільського господарства

ЯК ЗАХИСТИТИ ТВАРИН ВІД ЗГУБНОГО ВПЛИВУ АГРАРІЇВ?
Про це говорили на першому засіданні робочої групи із недопущення загибелі диких тварин при веденні сільського господарства створеній при Міндовкіллі України у зв’язку з масовою загибеллю птахів, що відбулася у Біосферному заповіднику «Асканія-Нова».
✅ Асоціація дякує Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України за долучення нас до дискусії. Водночас зазначаємо, що порушені питання були давно опрацьовані нашою Науково-технічною радою, за результатами чого сформовані проекти відповідних нормативно-правових актів, зокрема Проект Закону України № 3200-1 та Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Вимог із запобігання загибелі об’єктів тваринного світу під час механізованих агротехнічних робіт”.
📌 “Щороку ми втрачаємо в межах 40-60% від чисельності популяцій, віднесених до фауністичних комплексів польових ландшафтів і прилеглих екотонів (водойми, болота, узлісся), саме через аграрний фактор, а точніше – первісні підходи до хімізації та механізації сільськогосподарських угідь” – зазначив Голова Науково-технічної ради Асоціації, еколог, доктор наук Василь Новицький.
Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь готова безоплатно передати державі всі напрацювання та делегувати кращих фахівців для подальшої співпраці на благо тваринного світу України!