Законопроект №3563 прямує на перше читання!

Шановні друзі, коронавірусна пандемія серед вітчизняних законотворців вкотре межує з антимисливською! Так, сьогодні, користуючись закритим режимом засідань, Проект Закону № 3563, авторства нардепа-телеведучого Олександра Дубінського, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту дітей від спостерігання за полюванням» був рекомендований Комітетом ВРУ з питань екологічної політики та природокористування до розгляду в першому читанні!

При цьому, ані розсудлива позиція Голови Комітету Олега Бондаренка, ані негативні висновки Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України та профільного органу виконавчої влади – Держлісагентства України не змогли стримати більшості еко-депутатів у бажанні пропіаритися на черговому безглуздому антиєвропейському вчинку! Серед останніх різкими антимисливськими позиціями вже традиційно відзначилися народні депутати Юлія Овчинникова, Олександр Фельдман ( виборчий округ № 174 – Холодногірський, Новобаварський райони Харкова) та Антон Яценко (виборчий округ № 200 – Уманський, Монастерищенський, Тальнівський, Христинівський райони Черкаської області).

Нагадаємо, раніше ми надсилали своє звернення-заперечення до автора законопроекту і зараз готуємо чергові листи до Голови Верховної Ради України та керівників парламентських фракцій! Разом з тим, закликаємо усіх мисливців бути готовими до проведення мирних протестних акцій вже найближчим часом! Приводів для цього накопичилося більш ніж вдосталь! Не будьмо пасивними! Адже, як бачимо, мовчання вбиває!!