Мобілізація на захист галузі!

Міжнародна Рада з полювання (CIC) започаткувала проект – “1 євро з мисливця”, який цьогоріч буде спрямований на протидію антимисливських рухам в усьому світі! 

СІС зазначає, що у результаті власної пасивності мисливці продовжують все частіше стикатися з новими обмеженнями і, в кінцевому підсумку, повними заборонами у сфері полювання. В той час багато активістів та організації, які виступають проти полювання, підтримуються мільйонним фінансуванням. Ініціатива “1 євро з мисливця” дає необхідні кошти для боротьби з подібними рухами. 

Концепція ініціативи проста: щорічно збирається 1 євро з кожного мисливця через місцеві, регіональні або національні мисливські асоціації. Кошти спрямовуються на проекти з протидії та промисливську діяльність у чотирьох окремих програмних сферах: засоби масової інформації і комунікації, просвіта, стратегічні партнерства та адвокація.

📌 Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь, на правах індивідуального партнерства з СІС, враховуючи постійно зростаючі загрози для національного мисливства, приєднується до цього проекту та ЗАКЛИКАЄ всіх українських мисливців підтримати нашу протестну, судову і медійну боротьбу з чиновниками й антимисливськими організаціями особистим внеском у розмірі 30 грн (1 євро)!

☑️ Мисливцям зробити миттєвий благодійний внесок можна – ТУТ.
☑️ Для користувачів угіддями реквізити зазначені – ТУТ.

! ДРУЗІ, ПІДТРИМАЙМО ОДИН ОДНОГО, ПОКИ ЩЕ НЕ ПІЗНО !