Відгримів мисливський фестиваль на Львівщині

На ІІІ Міжнародний фестиваль “Мисливська Ватра”, котрий 22 серпня проходов у місті Миколаєві над Дністром, прибули мисливські колективи з різних куточків України та Європи задля представлення мисливства як культури. Фестиваль був приурочений до 100-річчя Українського товариства мисливців та рибалок та 30-річчя Незалежності України.
Сюди з’їхались близько півсотні мисливських колективів, а також профільні громадські спілки і ансаблі та тисячі гостей. На святі мисливства було безліч конкурсів, виставка мисливської кухні, трофеїв та сувенірів, виводка мисливських собак, дитяча і молодіжна програма, вручення подяк і грамот, посвята нових членів до лав мисливської спільноти, виступи посадовців та гостей свята, запальний концерт етнічних колективів.
Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь приймала активну участь в підготовці і проведенні фестивалю та принагідно дякує організаторам, і всім причетним до цього дійства, за чудову атмосферу і взірцевий приклад проведення святкових мисливських заходів!
Представляємо вашій увазі короткий фото- та відеозвіт з Фестивалю.

Урочиста хода та міжконфесійна молебень
Інтервью партнерам Асоціації
Вручення грамоти члену президії Ради Асоціації Олегу Настасяку
Виступ Голови Львівського ОУЛМГ Анатолія Дейнеки
Керівництво Асоціації, Держлісагентства та Львівського ОУЛМГ
Вручення грамоти від Асоціації Голові Миколаївської міськради Андрію Щебелю