УВАГА !!!

27 січня 2021 року в м. Києві відбудеться мирна акція протесту «Всеукраїнський попереджувальний мітинг провідних мисливських організацій та господарств» присвячений питанням:

  • розгляду Верховною Радою України ряду законопроектів вбивчих для мисливського собаківництва, мисливської, лісової та інших аграрних галузей;
  • провадження антигалузевої державної політики представниками законодавчої та виконавчої влади;
  • розгляду Верховною Радою України законопроектів, які мають всі ознаки зухвалого експерименту над навколишнім середовищем та українським народом, оскільки передбачають неконтрольоване розповсюдження країною зооінфекцій та інших біозагроз;
  • втручання у формування державної екологічної політики громадських організацій-колаборантів, що може спричинити катастрофічні наслідки.

Мирна акція протесту розпочнеться о 10:00 під стінами Верховної Ради України з подальшим переміщенням мітингарів до Кабінету Міністрів та Офісу Президента України, виступами спікерів і врученням відповідних вимог представникам влади.

До участі у заході запрошено представників громадськості, органів державної влади, наукових установ та інші зацікавлені сторони.

Збір учасників акції – 27.01.2021 року в м. Києві о 10:00 на оглядовому майданчику біля Маріїнського палацу (вул. Михайла Грушевського, 5а). Вітається наявність в учасників тематичних плакатів та світловідбиваючих жилетів або мисливських костюмів.

Учасникам мітингу забороняється: відвідувати зібрання у нетверезому стані, мати при собі зброю, фізично або словесно реагувати на можливі провокації.

Довідка за телефонами +38 (050) 236 50 34 – Володимир Яковлєв (ВАМКМУ) або +38 (067) 403 66 52 – Марина Кривоносова (ФМСУ).