Триває реєстрація на 35-й конгрес IUGB

Закликаємо вчених-мисливствознавців та зоологів зареєструватися на майбутній 35-й Конгрес IUGB, який повинен відбутися 21-24 вересня 2021 року в Будапешті (Угорщина) в рамках виставки “Світ полювання та природи”.

Міжнародний союз мисливствознавців (IUGB) – це некомерційна організація з інтернаціональним членством, яка має на меті пропагувати знання про біологію дичини та суміжні галузі дослідження, такі як управління популяціями тварин та збереження середовищ їх існування.

35-й Конгрес IUGB 2021 забезпечить форум для презентації досліджень та проведення семінарів, пов’язаних з управлінням дикою природою, охороною, сільським господарством, лісовим господарством, полюванням та відловом, урбанізацією, екосистемами та економічним розвитком й співіснуванням людини та дикої природи.

Центральною темою конференції буде  “Місія Антропоцен: управління дикою природою у XXI столітті”. Дослідникам буде надана унікальна можливість представити свої роботи перед широкою аудиторією. Вашою роботою можна буде поділитися як у вигляді постеру, так і у форматі усного виступу.

IUGB також прийматиме Форум молодих мисливців-біологів (YWF), де збиратимуться молоді природоохоронці, щоб висловити свої ідеї та думки щодо збереження дикої природи. Цей форум дозволить молоді познайомитися з досвідченими професіоналами та представити їхню дослідницьку роботу широкій громадськості.

Будь-хто може зареєструватися для участі у згаданих вище заходах. Щоб зареєструвати свою присутність або представити свої дослідження, відвідайте офіційний веб-сайт Конгресу IUGB, де ви знайдете додаткову інформацію про подію.

Джерело – СІС