Перепони з підготовки проектів лімітів подолано!

Вода камінь точить! Раніше ми повідомляли вам про загрозу, яка нависла над користувачами мисливських угідь і могла перешкодити проведенню сезону полювання 2022-2023 років. У зв’язку з цим, ми зверталися до Прем’єр-міністра України і … були почуті. Тож поспішаємо вас порадувати звісткою, що Держлісагентство України своїм Листом від 16.02.2022 № 03-15/1195-22 повідомило про деякі уточнення до порядку затвердження лімітів використання мисливських тварин, який подаємо нижче. Звідси випливає, що обгрунтування проектів лімітів науковими установами користувачі мисливських угідь можуть здійснювати за власним бажанням, але аж ніяк не в обов’язковому порядку, як вимагалося перед цим Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів.
Шановні друзі, керівники мисливських господарств та мисливці! Сподіваємося на вашу активізацію та матеріальну підтримку нашої подальшої діяльності, тільки разом ми зможемо захищати та розвивати нашу спільну справу! Не будьмо байдужими!
Контакти Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь ТУТ, а також ВЕБСАЙТ та сторінка ФЕЙСБУК – завжди до ваших послуг.