Немисливська політика

Шановні друзі! Сьогодні відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування на якому розглянули законопроекти стосовно мисливської галузі 3200 та 3200-1.

Захисник мисливської галузі – народний депутат Сергій Литвиненко

Від початку ширилася інформація, що засідання Екокомітету буде відкритим, куди зокрема мали потрапити автор мисливського законопроекту від громадськості 3200-1, за який ми всі разом так вболівали, народний депутат Сергій Литвиненко та Перший віце-президент Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь Віктор Червоний. Утім за декілька хвилин до початку засідання керівництвом Екокомітету було оголошено про переформатування засідання в режим відеоконференції, до якої долучили лише автора законопроекту, а представникам громадськості слова взагалі не надали.

По регламенту роботи комітетів Верховної Ради основний законопроект (тобто 3200) мав розглядатися першим, але чомусь депутати відразу взялися за альтернативний (3200-1), на критиканство якого деякі народні обранці з Екокомітету і витратили основний час засідання. В результаті останнього прозвучала пропозиція наш законопроект 3200-1 відхилити, і лише деякі моменти з нього долучити до 3200 між першим та другим читаннями… Простіше кажучи – Екокомітет і цього скликання обрав шлях  популізму та повернувся до мисливської спільноти спиною.

До того ж, окремі депутати, як то пан Олександр Фельдман (Харківщина), знову не підбирали образливих слів на адресу українських мисливців, за яких самотужки намагався вступитися Євген Червоненко. Тож, шановні друзі, чекаємо зняття заборони на масові зібрання!!! Ніякі інтернет-віче нам не допоможуть. Ми закликаємо вас неспішно мобілізуватися, надалі працювати з депутатами всіх рівнім у своїх округах, та чекати від нас Плану подальших дій і нових вимог до влади на Всеукраїнському Марші! Ми переконані, що лише в єднанні нас почують! Гуртуймося!!!

З повагою
Апарат ВАМКМУ