АНТИМИСЛИВСЬКІ ЗАКОНОПРОЕКТИ НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ!

❗ ШАНОВНІ ДРУЗІ ТА КОЛЕГИ❗

Терміново закликаємо кожного з вас звернутися до народних депутатів на своїх округах, знайомих народних обранців та політиків, з проханням взяти до уваги нижчеподаний текст та поділитися ним зі своїми колегами-парламентарями.
👇👇👇👇👇👇👇👇

УВАГА!! УВАГА!! УВАГА!!

ШАНОВНІ НАРОДНІ ДЕПУТАТИ❗ 15-16 ЛИПНЯ В СЕСІЙНУ ЗАЛУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ БУДУТЬ ВИНЕСЕНІ НЕБЕЗБЕЧНІ ЗАКОНОПРОЕКТИ №/№  4461, 2351, 2232 ЗА ЯКІ НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА ГОЛОСУВАТИ❗ Деталі нижче👇👇👇

📌 № 4461 «ПРО ТЕРИТОРІЇ СМАРАГДОВОЇ МЕРЕЖІ» (І читання) передбачає:

✅ Включення до переліку об’єктів природно-заповідного фонду значних територій держави (близько 15% суходолу), на яких необґрунтовано БУДЕ ЗАБОРОНЕНО низку видів господарської діяльності, зокрема лісокористування, ведення мисливського господарства та полювання!

✅ Відсутній чіткий механізм визначення територій Смарагдової мережі, до якого законопроектом долучаються треті особи, призведе до того, що за ініціативами місцевих «еко-активістів», без належних обґрунтувань,  будуть заповідатися будь-які території. Це створить злочинні умови для еко-шантажу суб’єктів господарювання, які працюють на даних територіях.

✅ Створення територій Смарагдової мережі не передбачає жодних погоджень з власниками та основними користувачами земельних ділянок! Відтак ці землі стануть непривабливими для подальшого господарювання, оренди чи продажу.

✅ Суб’єкти господарювання на території Смарагдової мережі підлягатимуть дороговартісній процедурі оцінки впливу планованої діяльності (ОВД), що нищитиме їх економічно та позбавлятиме можливості ефективно провадити свою діяльність.

✅ Хоча законопроект і приймається у відповідності до міжнародних угод України він не відповідає основним принципам відповідних рішень. Так у країнах Європейського Союзу на виконання вимог Бернської конвенції створюється мережа «Натура 2000», яка проєктується за аналогічними принципами, що і Смарагдова мережа. Але європейські парламентарі НЕ ЗАБОРОНЯЮТЬ провадження на територіях мережі «Натура 2000» традиційних видів господарської діяльності!

✅ Існуючі об’єкти природно-заповідного фонду України нині страждають від колосального недофінансування і потребують суттєвої модернізації та державної підтримки. Тому наразі немає жодного сенсу плодити заповідні території де пануватимуть бідність, безробіття, браконьєрство і неконтрольована чисельність хижих та шкідливих для сільського господарства тварин.

❗Даний законопроект потрібно повернути на ґрунтовне доопрацювання

📌 № 2232 «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ПІДГОТОВКИ МИСЛИВСЬКИХ СОБАК ДО ПОЛЮВАННЯ, А ТАКОЖ РЕГУЛЮВАННЯ ЧИСЕЛЬНОСТІ ДЕЯКИХ ВИДІВ ДИКИХ ТВАРИН» (І читання) передбачає:

✅ Знищення біорізноманіття України, захист небезпечних хижаків, поширення серйозних епізоотій країною.

✅ Проектом цього закону утричі скорочується тривалість регулювання чисельності шкідливих (лисиця, вовк) та інвазійних (єнот уссурійський) хижаків. Повністю забороняється регулювання чисельності бродячих та здичавілих собак і котів. Це призведе до: інтенсивного знищення біорізноманіття, розповсюдження зооінфекцій, появи загрози безпеці домашніх тварин, життю і здоров’ю населення.

✅ Також, всупереч європейській законодавчій практиці, знищується мисливська кінологія через унеможливлення проводити натаску, змагання та племінну роботу з мисливськими собаками, що, навпаки, призведе до дегуманізації процесів полювання.

❗Даний законопроект потрібно повернути на ґрунтовне доопрацювання

📌 № 2351 «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ (ЩОДО ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ПОЛОЖЕНЬ ДЕЯКИХ МІЖНАРОДНИХ УГОД ТА ДИРЕКТИВ ЄС У СФЕРІ ОХОРОНИ ТВАРИННОГО ТА РОСЛИННОГО СВІТУ)» – ІІ читання.

✅ Законопроект про еко-рекет лісового та мисливського господарства та знищення цих галузей під соусом «природозаповідання». Містить прямі корупційні ризики.

✅ Законопроект перетворює Україну на вседержавний заповідник, шляхом створення охоронних ділянок, за ініціативою органів місцевого самоврядування, навколо перебування рідкісних рослин і тварин або їх оселищ у радіусі 500 метрів з обмеженням господарського лісокористування і інших форм природокористування населенням, позбавляючи людей останніх робочих місць в сільській місцевості.

✅ Дозволяє місцевим радам фінансово тероризувати лісокористувачів та мисливські господарства під загрозою ініціювання створення охоронних зон.

✅ Дозволяє комунальникам залишати необмежену кількість бездомних тварин на вулицях, наражаючи населення на пряму небезпеку нападів та поширення інфекційних хвороб.

❗Даний законопроект потрібно повернути на ґрунтовне доопрацювання❗

МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ