НАЙБІЛЬШИЙ У ЄВРОПІ МИСЛИВСЬКИЙ ЯРМАРОК JAGD&HUND СТАРТУВАВ У НІМЕЧЧИНІ

Ярмарок Jagd and Hund 2023 відкрив свої двері 24 січня в Дортмунді (Німеччина) вітаючи міжнародну когорту експонатів, політиків, експертів з дикої природи та відвідувачів найбільшої в Європі мисливської виставки. Jagd and Hund проводиться щороку з метою об’єднати тих, хто працює над полюванням і збереженням тваринного світу за допомогою сталого використання.

Цього року виставка буде особливо активною, очікується значна присутність африканських делегацій. Під час участі в заході CIC (Міжнародна Рада з полювання і охорони тваринного світу) підтримала участь лідерів громад із Ботсвани та Замбії.

Крім того, як повідомлялося раніше, представники уряду Ботсвани присутні для вивчення синергії з Німеччиною та іншими зацікавленими сторонами. Ми вже бачили значні зміни в цьому відношенні в рамках цього процесу, коли Ботсвана офіційно оголошена країною-партнером Jagd and Hund на 2024 рік.

Це означає значну зміну ставлення держави до сталого використання компонентів довкілля. Крок, який вперше було розпочато в 2019 році, коли в цій країні скасували мораторій на полювання, посилаючись на численні еколого-економічні переваги, отримані від регульованої, сталої мисливської діяльності.

За традицією, делегація CIC буде присутня в Дортмунді протягом усього заходу. Президент CIC, доктор Філіп Хармер, був запрошений як один зі спікерів на церемонію відкриття. Вітаючи відвідувачів виставки, він скористався можливістю представити нового генерального директора CIC Себастьяна Вінклера, який відвідує свій перший Jagd and Hund. Очікується, що наступні кілька днів стануть можливістю створити нові партнерства та дослідити шляхи вирішення багатьох питань збереження дикої природи.

Примітно, що CIC і FACE (Федерація мисливських і природоохоронних асоціацій Європи) мають провести свої щорічні збори в рамках Jagd and Hund. Крім того, німецька делегація CIC організувала додатковий захід – Дичина та ліс майбутнього, на якому розглядалася роль диких жуйних тварин у лісових екосистемах, а також надано інформацію про реформу Федерального закону Німеччини про ліси.

Загалом, європейська мисливська кампанія залишається основною темою для обговорення впродовж усього ярмарку. За останні кілька місяців FACE разом зі своїми членами зібрали понад 210 000 підписів, що зробило цю кампанію однією з найбільших у Брюсселі. Ця кампанія ( www.SignForHunting.com ) спрямована на забезпечення сталого майбутнього полювання та охорони природи в Європі.

25 січня FACE організував успішний галузевий мережевий захід, присвячений приватному сектору під назвою «Полювання в Європі у 2023 році: що галузь повинна знати?» , в якому взяли участь великі компанії-експоненти, лідери бізнесу та представники промисловості.

На цьому заході Торбйорн Ларссон , президент FACE, і д-р Девід Скаллан, генеральний секретар, представили основні елементи адвокаційної роботи FACE, включаючи загрози, можливості та виклики, які постають у Брюсселі, де віднедавна з’являються 80% правил, що впливають на полювання та збереження природи в Європі. Ця щорічна подія стає все більш популярним місцем для спілкування приватного сектору та розуміння останніх тенденцій, що впливають на мисливство та охорону природи в Європі. 

Джерела1, 2