Міжнародне партнерство! Йдемо далі…

Друзі, вам напевно відомо, що найбільшою і, напевно, найвпливовішою організацією у світі мисливства є Міжнародна Рада з полювання та охорони тваринного світу (CIC, International Council for Game and Wildlife Conservation). CIC – політично незалежний консультативний орган, що займається питаннями збереження видів диких тварин, які є об’єктами полювання і регулюванням у сфері раціонального використання ресурсів тваринного світу. На даний момент CIC налічує 1500 членів у 86 країнах на п’яти континентах. До її складу входять уряди 26 держав, громадських організацій, університети, експерти і приватні особи.

Основна діяльність CIC пов’язана з розробкою стратегій і законодавства у галузі стійкого полювання, збереження ресурсів дикої природи, а також з політикою регулювання та лобіювання глобального сталого використання тваринного світу.

Міжнародна Рада також збирає наукові дані і факти з питань охорони дикої природи і полювання, підтримує наукові дослідження в галузі природокористування та охорони природи. Основні напрямки наукової діяльності CIC: вивчення великої та дрібної дичини, перелітних птахів, хвороб у дикій природі, економіки ресурсів і системи рослинництва і тваринництва в контексті дикої природи, оцінки мисливських трофеїв.

Організація завжди підтримувала полювання і розглядала його як частину культурної спадщини. CIC приділяє особливу увагу традиційному та соколиному полюванню, відображенню полювання в мистецтві, фотографіям, пов’язаних із дикою природою, мисливській гастрономії, мисливським музеям і бібліотеці CIC.

Глобальними партнерами СIС є: Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО); Програма ООН з довкілля (ЮНЕП); Програма розвитку ООН (ПРООН); Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО); Конвенція про біологічне різноманіття; Конвенція про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою знищення (СІТЕС); Конвенція про збереження мігруючих видів диких тварин (CMS); Міжнародний союз охорони природи (IUCN); Міжнародна Асоціація Соколиного полювання і охорони хижих птахів; Федерація мисливських і природоохоронних Асоціацій Європейського союзу (FACE); Міжнародний союз біологів-мисливствознавців (IUGB). Національні делегації CIC також працюють спільно з багатьма некомерційними організаціями, які займаються питаннями національного або регіонального полювання та охороною дикої природи.

Раді повідомити, що Україна віднині має постійного представника в СІС в особі Голови науково-технічної ради Асоціації доктора наук Василя Новицького.
Шановні друзі, ми і надалі робитимемо все для того аби налагоджувати міжнародне співробітництво заради розвитку українського мисливства! Дякуємо, що ви з нами!

З повагою до кожного з вас –
Апарат ВАМКМУ

*В публікації використані матеріали медіаресурсу: ekoinform.com.ua