Мисливська галузь отримала нового керівника

Дорогі друзі, раді повідомити, що Юрія Болоховця призначено головою Державного агентства лісових ресурсів України – центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику в сфері мисливського господарства.

“Призначити Болоховця Юрія Віталійовича Головою Державного агентства лісових ресурсів України з 18 лютого 2021 р. шляхом укладення контракту про проходження державної служби…”, – зазначено в розпорядженні Кабміну.

Юрій Болоховець

Болоховець Юрій Віталійович народився 18 грудня 1982 року в с. Івангород Ічнянського району Чернігівської області. У 2005 році закінчив Національний аграрний університет (лісогосподарський факультет) за спеціальністю «Лісове господарство». До 2007 року працював у Державній лісовій інспекції в Київській області. З 2007 до 2012 роки працював інженером та лісничим у місцевому лісгоспі, потім – директором Прилуцького лісового господарства. З 2012 до 2020 роки працював директором Ніжинського лісового господарства. Пройшов виробничу практику у Великій Британії і здобутий досвід успішно переніс в українські реалії. У 2020 році був призначений начальником Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.07.2020 No 869-р Болоховця Юрія Віталійовича призначено заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів України. Вчора, 17 лютого, розпорядженням Кабінету міністрів України № 115-р Юрія Болоховця призначили головою Державного агентства лісових ресурсів України.

Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь вітає таке рішення Кабінету міністрів України, зазначаючи при цьому, що Юрій Віталійович є висококваліфікованим фахівцем у мисливській галузі, який і на раніше займаних посадах успішно вів її шляхом європейського розвитку!