Ложка “меду” в діжці дьогтю…

Друзі, є привід порадіти, але не варто заспокоюватися!!!

Нещодавно на сайті Верховної Ради з’явилася оновлена інформація щодо деяких проектів законів, які не будуть розглядатися Парламентом у поточних редакціях. Серед них опинилися і окремі антимисливські “перли”, законопроекти:

0870 – забороняв використання свинцевого шроту на водоймах, при тому, що забруднення від такої форми свинцю – міфічне. Зброя 95% українських мисливців стала б непридатною для використання альтернативних видів шроту. Забороняв також регулювання чисельності вовків, яких нині у 6 разів більше ніж в країнах ЄС (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=66510)!

2448 – вводив поняття «контрольні переобліки» мисливських тварин на спонтанну вимогу громадських активістів в будь-якому господарстві до декількох разів на рік, не зрозуміло за чий рахунок та яким штатом невідомих «фахівців». Створював узаконені підстави для тиску на користувачів мисливських угідь, вимагань та закриття полювання в господарствах. Законопроект залучав зоозахисників також до визначення лімітів на добування тварин (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=67401).

За прогнозами Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь парламентська осінь 2020 року буде не менш насиченою на навколомисливську депутатську полеміку, тож закликаємо всіх мисливців бути завжди готовими до мобілізації на захист своїх прав!