Інфекційні та інвазійні захворювання мисливської фауни в умовах війни

ВИСТУП вченого-епізоотолога, експерта зі здоров’я тварин та зменшення ризиків захворювань, національного координатора FAO (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН) Олександра Рєвнівцева на Міжнародному форумі «Перспективи вольєрного та фермерського розведення диких тварин з метою повоєнного відновлення тваринного світу України» (13-14 жовтня 2023 року) на тему “Інфекційні та інвазійні захворювання мисливської фауни в умовах війни: класифікація, поширення і загрози”.

Підписуйтесь на нашу сторінку у Фейсбук https://www.facebook.com/uahhg, а також на наш Телеграм-канал https://t.me/huntingUA та Ютуб-канал https://www.youtube.com/@auhhg, щоб першими отримувати найважливіші новини в галузі мисливського господарства та полювання.

А також розповсюджуйте посилання на наші дописи, коментуйте та ставте вподобайки, щоб більше людей знали про мисливську галузь і що з нею відбувається.

Leave a Comment