Економічний зашморг

Чиновники придумали новий вид здирництва з галузі – “За проведення обов’язкового епізоотичного обстеження мисливських угідь”. Подібні “листи щастя” отримали мисливські господарства всіх областей від місцевих управлінь Держпродспоживслужби, в яких зазначається, що відкриття сезону полювання вважатиметься протизаконним у разі, якщо ті не звернуться до районних відділів цієї служби та не заключать договори про надання відповідних платних послуг.

Відтак, маємо цікаву картину, коли контрольний держорган, який працює і живе на наші податки, хоче всупереч закону “зрубати” собі легких грошенят. До речі, виставлені користувачам угідь суми сягають десятків та сотень тисяч гривень, і можуть знищити більшість господарств економічно!

Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь звертається до Кабміну з проханням втрутитися в ситуацію з самоуправством підконтрольних йому держорганів. У разі відсутності правового результату Асоціація та її члени розцінюватимуть ці дії як частину плану по умисному знищенню владою мисливської галузі і залишають за собою право на проведення протестних акцій.