Cтале полювання сприяє відновленню дрібної фауни у Європі

Європейська організація землевласників (ELO) оприлюднила нове дослідження під назвою « Дрібна дичина полів та лугів», яке розглядає зменшення біорізноманіття в аграрних районах та способи вирішення цих питань у майбутньому.
Дослідження свідчить про те, що збільшення чисельності хижаків, а також такі практики, як інтенсифікація землеробства, укрупнення сільськогосподарських земель, використання пестицидів та урбанізація, сприяють зменшенню чисельності дрібної фауни.
З метою захисту та відновлення біорізноманіття на полях та луках автори висунули ряд пропозицій та рекомендацій щодо політик, які слід впровадити. Зокрема, вони зосереджують увагу на необхідності працювати над стійким полюванням у майбутньому, як частиною будь-яких потенційних рішень.
У звіті зазначається, що полювання як засіб збереження може сприяти управлінню видами; боротьба з хижаками – один із прикладів цього на практиці. Крім того, стверджується, що збереження природи на полях і луках є найефективнішим, якщо воно здійснюється в координації з мисливцями та фермерами, при цьому симбіотичні відносини між ними та управлінням дикою природою сприяють збалансованому розвитку сільського господарства та навколишнього середовища.
Подальші рекомендації щодо екологічної політики даються в контексті Стратегії ЄС щодо біорізноманіття на 2030 рік та Загальної аграрної політики ЄС (CAP). Ці рекомендації зосереджуються, зокрема, на управлінні середовищем існування, органічному сільському господарстві, співпраці зацікавлених сторін на селі.
Ми вітаємо ELO та авторів звіту, дякуємо за пророблену пророблену та приєднуємося до них, наголошуючи на важливості стійкого полювання при відновленні дрібної фауни на полях та луках.
Щоб завантажити копію дослідження, натисніть тут .
Джерело – СІС.