Асоціація звернулася до Екокомітету ВР на підтримку мисливського та природоохоронного законопроекту 3200-1

Голові Комітету Верховної Ради України з питань
екологічної політики та природокористування
Бондаренко О.В.

вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008

Законопроект № 3200-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення законодавства у сфері мисливського господарства та полювання, а також боротьби з браконьєрством)» був зареєстрований у Верховній Раді України
17 березня 2020 року народним депутатом Сергієм Литвиненком

Шановний Олегу Володимировичу!

Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь» (далі – Асоціація), представляючи інтереси 700 тисяч українських мисливців та понад 12 тисяч працівників мисливської і супутніх їй галузей, висловлює Вам слова поваги та щирої вдячності за виважений підхід до питань охорони та раціонального використання об’єктів тваринного світу держави, у тому числі – державного мисливського фонду!

Разом з тим, мисливську спільноту України не можуть не хвилювати питання реформування галузі. Асоціація, керуючись базовими принципами Європейської хартії полювання і біорізноманіття, впровадженої за ініціативи Парламентської асамблеї Ради Європи та за рекомендацією Постійного комітету Бернської конвенції (1979), підтримує всі законотворчі ініціативи в контексті євроінтеграційних процесів мисливського господарства нашої держави, у тому числі законопроект реєстр. № 3200-1 від 17.03.2020 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення законодавства у сфері мисливського господарства та полювання, а також боротьби з браконьєрством)».

Асоціація брала активну участь у підготовці згаданого вище проекту закону і, враховуючи численні звернення громадян, просить Вас організувати його розширене обговорення разом із рештою зареєстрованих галузевих законопроектів під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування у м. Івано-Франківську
у червні 2020 року, а також запросити наших представників – першого віце-президента Червоного Віктора Олександровича, голову науково-технічної ради Асоціації доктора наук (спеціальність – екологія) Новицького Василя Петровича та члена Ради Асоціації кандидата наук (спеціальність – лісівництво) Делегана Івана Івановича презентувати суспільству проект закону реєстр. № 3200-1 та прийняти участь в його обговоренні.

З повагою
Виконавчий директор,
віце-президент Асоціації – А. С. Шостак