“Настав час творити історію мисливської галузі разом!”

Заява заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця

Шановні колеги!
Настав час творити історію мисливської галузі разом!
Інформую вас, на нещодавній колегії Держлісагентства, на чолі з Василем Кузьовичом, ми приділили безпрецедентну увагу питанням мисливства. Мушу визнати, невирішених проблем дуже багато:
– галузь наполовину збиткова;
– законодавча база – недосконала;
– дефіцитний штат фахових спеціалістів та існуюча проблемність їх підготовки;
– процвітаюче браконьєрство, висока кількість шкідливих хижаків і, як результат, низька чисельність основних видів мисливських тварин.
Тому запевняю вас, віднині Держлісагентство не буде стороннім спостерігачем задля констатації факту стагнації мисливського господарства України. Ми вже ініціювали створення міжвідомчої робочої групи з напрацювання змін до законодавчих та підзаконних нормативно-правових актів спрямованих на розбудову мисливського господарства держави. Необхідно негайно обговорити всі «за» і «проти» та консолідовано прийняти новітній курс розвитку галузі! У нарадах та засіданнях мають взяти участь представники Міндовкілля, Держлісагентства, Всеукраїнської ради-, обласних, районних, низових мисливських організацій УТМР, інших всеукраїнських громадських мисливських організацій, органів місцевої влади тощо.
Переконаний, що лише згуртовано зробивши рішучі кроки ми зможемо напрацювати якісні фахові рішення та відродити мисливську галузь України!

Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010028957829