25 ДОКАЗІВ НА ПРИКЛАДІ США, ЩО ПОЛЮВАННЯ – ЦЕ ОХОРОНА ПРИРОДИ!

Доказ № 1. У 1907 році в США налічувалося всього 41 тис. благородних оленів. Завдяки тому, що збори за ліцензії та членські внески мисливців стали йти на розведення тварин і збереження середовища їх проживання, чисельність благородного оленя зараз становить понад 1 мільйон голів.


Доказ № 2. У 1900 році в США налічувалося всього 500 тис. білохвостих оленів. Завдяки тому, що збори з мисливців перераховуються на роботу по розмноженню мисливської фауни, чисельність цього виду оленя зараз становить понад 32 мільйонів голів.


Доказ № 3. У 1900 році в США жило тільки 100 тис. диких індичок. Завдяки мисливцям, сьогодні їх більше 7 млн. особин.


Доказ № 4. У 1901 році в США популяція диких качок була майже зниклою. Завдяки зусиллям мисливців щодо відновлення і збереження водно-болотних угідь, сьогодні качок тут понад 44 млн. особин.


Доказ № 5. У 1950 році в США залишилося тільки 12 000 вилорогів. Завдяки мисливцям, сьогодні їх чисельність понад 1,1 мільйона.


Доказ № 6. Важко перерахувати всі види тварин, чисельність яких багаторазово зросла завдяки тому, що всі роботи по збереженню цих видів і середовищ їх проживання, в тому числі наукові дослідження, були оплачені мисливцями.


Доказ № 7. 796 мільйонів доларів щорічно зібраних з мисливців США йдуть на різноманітні програми по збереженню диких тварин.


Доказ № 8. Пожертви, які збирають товариства мисливців, такі як «Rocky Mountain Elk Foundation (RMEF)», додатково приносять 440 мільйонів доларів на рік. Всі ці гроші йдуть на природоохоронні заходи!


Доказ № 9. У 1937 році був введений 11% податок на придбання мисливської зброї, набоїв, луків і стріл, щоб допомогти збереженню природи. Загальний розмір цих зборів перевищив 8 мільярдів доларів, і всі ці гроші пішли на збереження дикої природи.


Доказ № 10. Донині щорічний 11% збір з продажу мисливської зброї приносить 371 млн доларів, які йдуть на охорону природи США.


Доказ № 11. Більше 1,6 мільярдів доларів щорічно збирають мисливці США, всі ці гроші йдуть на природоохоронні цілі. Жодна країна в світі не збирає більше.


Доказ № 12. 75% американців схвалюють діяльність мисливців (!), в тому числі тому, що вони роблять позитивний внесок в охорону природи США.


Доказ № 13. Щодня всі збори американських мисливців, що йдуть на збереження природи, становлять понад 8 мільйонів доларів.


Доказ № 14. Мисливська галузь генерує 38 мільярдів доларів в роздрібній торгівлі.


Доказ № 15. Число жінок-мисливців у США зросла з 2008 по 2012 рік на 10% і зараз становить 3 350 000 людей.


Доказ № 16. Більш 19,3 мільйонів американців щорічно полюють. Більше ніж грають у футбол (13,7 млн), теніс (13,6 млн) або бейсбол (12,1 млн).


Доказ № 17. Мисливці регулюють чисельність популяцій, підтримуючи їх баланс, що необхідно для скорочення спалахів захворювань і запобігання нанесення шкоди врожаям та довкіллю.


Доказ № 18. Мисливці США допомагають скорочувати зростаюче число хижаків, таких як пуми, ведмеді, койоти і вовки. Уряд витрачає мільйони доларів на боротьбу з хижаками і тваринами-шкідниками, і мисливці є першими помічниками в цій боротьбі.


Доказ № 19. На одного збитого на дорозі оленя припадає 6 вирощених на кошти одержані від мисливців.


Доказ № 20. Полювання в США дає 680 тисяч робочих місць різним фахівцям, від єгерів і біологів до офіціантів та працівників мотелів.


Доказ № 21. Мисливці годують членів своїх сімей. Полювання це спілкування з природою і здорове харчування органічним м’ясом.


Доказ № 22. Мисливці це “паливо” природоохоронних організацій, зокрема організації RMEF, яка займається охороною природних ресурсів, на території більш 6.7 мільйонів акрів. Понад 95% членів цієї організації – пристрасні мисливці.


Доказ № 23. Завзятий мисливець Теодор Рузвельт назавжди захистив 230 мільйонів акрів наших лісів і лугів для громадського користування дикої природи.


Доказ № 24. Завдяки фінансуванню мисливців-членів RMEF відновлена популяція благородного оленя в восьми штатах і провінціях.


Доказ № 25. Суспільство не повинно втрачати зв’язку з дикою природою. І саме полювання є найбільшою надією для створення наступного покоління справжніх захисників природи!

P.S. Жодна влада не має права паплюжити мисливську галузь та позбавляти своїх громадян можливостей розвивати її за прикладом успішних країн!