УВАГА! ВАЖЛИВО! АСОЦІАЦІЯ ПРОВОДИТЬ АКЦІЮ БІЛЯ ОКРУЖНОГО АДМІНСУДУ міста КИЄВА

До ваги користувачів мисливських угідь та пересічних мисливців!

26 листопада 2018 року у Окружному адміністративному суді  міста Києва відбудеться засідання суду (суддя ЧУДАК О.М.), на якому розглядатиметься Позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю “Метос” до Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної академії наук України про визначення протиправними та скасувати подання Національної комісії з питань Червоної книги України щодо занесення лося європейського до Червоної книги України, а також наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 19.12.2017 № 481, яким лося європейського включено до Червоної книги України. Позивач просить зобов’язати Міністерство екології та природних ресурсів України виключити з Червоної книги України лося європейського.

Асоціація цілком підтримує згадану позовну заяву, вважаючи, що у цей час збереження лося шляхом занесення його до списку Червоної книги України (далі – ЧКУ) не забезпечить збереження цього виду. Як відомо, зубр давно перебуває у ЧКУ, але на цей час його чисельність критично знизилася.

Користувачі мисливських угідь зацікавлені у збереженні лося європейського як виду, на який можна полювати, а кошти, отримані від полювання, застосовувати на охорону цього ж виду. Справжній користувач мисливських угідь не зацікавлений “рубати сук, на якому сидить”, тобто, нераціонально використовувати  мисливський вид, не застосовуючи заходів для його збереження та збільшення чисельності.

У той же час, Асоціація вбачає необхідність створення державної служби на кшталт, наприклад, Служби риби та мисливських тварин як у Сполучених Штатах Америки. Служба забезпечена технічно та матеріально, наділена правами державної поліції та постійно перебуває в угіддях.

Асоціація 01.11.2018 подала до Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Повідомлення про проведення масового заходу – мітингу біля будівлі Окружного адміністративного суду міста Києва під час засідання, на якому буде розглядатися вищеназвана позовна заява. Ми запрошуємо користувачів мисливських угідь прийняти активну участь у згаданому мітингу, на якому, за нашими відомостями, будуть присутні опоненти – активісти Київського еколого-культурного центру (керівник – Борейко В.Є.). Наше завдання – перемогти опонентів!!!

Захід (МІТИНГ) відбудеться біля будівлі Окружного адміністративного суду міста Києва 26 листопада 2018 року, від 13-30 до 15-30. 

Зазначена будівля розташована у місті Києві на Печерську, з лівої сторони бульвару Лесі Українки, праворуч від Київського військового ліцею імені Івана Богуна (колишнє Суворівське училище). Вулицею Петра Болбочана треба пройти від бульвара трохи більше 250 м. Заяву на мітинг та схему розміщення Суду додаємо нижче.

[googlepdf url=”https://www.uahhg.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Заява-до-КМДА-щодо-акції-26_11_2018-біля-Окружного-адмінсуду-мКиєва-converted-1.pdf” download=”Скачати” ]

[googlepdf url=”https://www.uahhg.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Окруж_Адмінсуд.pdf” download=”Скачати” ]