На Київщині відбувся мисливський фестиваль

Цими вихідними, другий рік поспіль, на Київщині відбулося справжнє родинне свято для всіх мисливців і їхніх сімей! 17 серпня у с. Велика Бугаївка Васильківського району під егідою мисливсько-рибальського клубу «Васильківщина» зібралися мисливські колективи щоб позмагатися у полюванні на фазана, взяти участь у цікавих конкурсах, квестах, отримати призи, а головне – відпочити душею і тілом у затишному колі однодумців та з’їсти справжнього українського куліша.
«Ми прагнемо донести усім, що мисливство – це мистецтво, а ще спосіб відпочити, поєднавшись із природою», – говорить керівник-організатор заходу – Руслан Маслівець.
І справді, для відпочинку учасників, вболівальників та всіх присутніх були заплановані численні заходи: змагання мисливських колективів, полювання на фазана, мисливська кухня, виставка мисливського знаряддя та трофеїв, мисливський квест, конкурси та змагання для мисливців та мисливських колективів, фото-зона, частування мисливським кулішем, концерт за участі гуртів «Труба» та «GOOD FRIENDS», дискотека та мисливська ватра.
Особливо приємно було спостерігати за тим, як організатори Фестивалю попіклувалися про найменших учасників дійства. У ході заходів паралельно працювали дитячі тири, аніматори, ляльковий театр та атракціони.
На Фестиваль були запрошені і наші представники. Зокрема, його відвідали перший віце-президент Асоціації Віктор Червоний та її директор Анатолій Шостак (відповідно ліворуч та праворуч на фото). На жаль, запізно дізнавшись про заплановане мисливське свято, керівники Асоціації не встигли надати суттєвої підтримки організаторам. Відтак, відвідуваність Фестивалю гостями та медіа супровід заходів залишили бажати кращого. Втім, це зауваження скоріше адресується мисливцям та журналістам ніж організаторам Свята. Останні безумовно молодці! Породжуючи та втілюючи в життя такі чудові задуми, неабияк сприяють розвитку мисливської культури в Україні! Досвід же приходить з часом, тому – все попереду! Асоціація дякує господарям Фестивалю за пророблену роботу, бажає подальших успіхів у цій нелегкій справі та обіцяє в подальшому всіляко сприяти у організації і проведенні мисливських свят на Васильківщині!

Фото-звіт заходу:

 

Прес-служба Асоціації