МІТИНГ НА ТЕРИТОРІЇ ОКРУЖНОГО АДМІНСУДУ м. КИЄВА 26.11.2018

Сьогодні, 26.11.2018 на території Окружного адміністративного суду м. Києва відбувся мітинг на підтримку позовної заяви ТОВ “Метос” до Міністерства екології та природних ресурсів України та Національної академії наук України про визнання протиправними рішень про включення лося європейського до Переліку Червоної книги України.

Працівники ГС “Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь” на чолі із віце-президентом Асоціації Червоним В.О. та директором Асоціації – віце-президентом Асоціації Шостаком А.С. прибули на територію суду ще з дев’ятої години ранку. Поступово до двору суду почали прибувати представники користувачів мисливських угідь, у тому числі працівники Всеукраїнської ради УТМР, Київських обласної та міської організацій УТМР, представники приватних мисливських господарств, а також представники інших мисливських асоціацій та організацій України. При цьому до Києва приїхали й представники інших областей.

Асоціація розгорнула свій логотип та транспаранти із своїми вимогами, забезпечувала мисливців, які виступали, засобами гучного мовлення.

З метою освітлення заходу, прибули репортери декількох каналів українського ТВ,  “Лісового та мисливського журналу” та газети “Полювання та риболовля”.

Взагалі представників мисливців та користувачі мисливських угідь, а також активістів Громадської спілки “Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь” та інших асоціацій прибуло не менше 200 людей.

Прийшла й невеличка купка “псевдо екологів”, самого пана Борейка В.Є. не було.

Активну участь у мітингу брав відомий державний, політичний та громадський діяч
Червоненко Є.А., який активно підтримував та відстоював вимоги та права мисливців перед “псевдо екологами”.

Активно брали участь у мітингу й наукові співробітники Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України зав. відділом Інституту Костюшин В.А. та науковий співробітник Яніш Є.Ю., які виклали репортерам ТБ свої фахові думки відносно питання, через який відбувся мітинг.

Взагалі мітинг пройшов на достойному рівні, без особливих ексцесів (якщо таким не вважати облиття головного оратора “псевдо екологів” аптекарською зеленкою, що всім, чомусь, нагадало акт “самоспалення”), двоє працівників поліції, які забезпечували порядок на мітингу, фактично залишилися без роботи.

Асоціація продовжує відслідковувати перебіг вищезазначеного судового процесу та приймати посильну участь у забезпеченні перемоги мисливців!