Міжнародний фестиваль «Мисливська ватра» (Відкриття)

Яскравий, цікавий та пізнавальний фестиваль «Мисливська ватра» відбувся у м. Сколе 31 серпня. Мисливські колективи зібралися у мальовничому місті задля обміну досвідом у мисливській царині, а також популяризації мисливської культури та ловецьких традицій. Окрім численної кількості українських учасників захід відвідали почесні гості з Польщі та Угорщини.

Розпочався фестиваль з урочистої молитви та благословення, пролунав Державний гімн, підняли Державний прапор України.

Далі відбулося освячення мисливських штандартів (хоругв) мисливських колективів Львівщини.

Нових мисливців урочисто прийняли до лав мисливської спільноти.

З вітальними промовами виступили почесні гості фестивалю: представники Управління мисливського господарства та полювання Державного агентства лісових ресурсів України, очільники обласної та районної влади, віце-президент «Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь» Віктор Червоний.

«Мисливців в Україні біля 700 тисяч, з них активних 300 тисяч. Це ціла армія достатньо фахових людей. Звичайно, бувають мисливці, які псують імідж але це поодинокі випадки і ми докладаємо максимум зусиль аби таких не було взагалі.» – запевнив Віктор Червоний.

Привітав усіх присутніх з відкриттям фестивалю начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека: «Дорога мисливська спільнота, рік тому ми разом з вами заснували проведення тут на Сколівщині фестивалю «Мисливська ватра» . Лише на Львівщині є понад 47 тисяч мисливців, які мають державне посвідчення мисливця. Це величезна родина, величезна спільнота. А загалом, мисливство в кожного народу – цілий пласт культури, так є і в Україні. Мисливці – це люди, які мислять, які бережуть і приможуть і ніхто жоден еколог, жоден природоохоронець не робить більше, аніж мисливець для того, щоб примножити фауну яка мешкає в мисливських угіддях».

Після офіційного відкриття розпочалося яскраве дійство. Зі сцени своє мистецтво дарували місцеві творчі колективи і не лише вони. Цього дня відбулося багато цікавих конкурсів.

Прес-служба Львівського ОУЛМГ

https://lvivlis.gov.ua/news?id=3817