Міжнародне співробітництво

Дискусія вчених про співіснування людей та дикої природи на Всесвітньому конгресі в Каунасі
26-30 серпня 2019 року, 34-й Конгрес Міжнародного союзу біологів-мисливствознавців (IUGB) пройшов в Каунасі (Литва) та залучив фахівців з усього світу. Учасники конгресу зі США, Австралії, Бразилії, Італії, Латвії, Греції, Кіпру, Словенії, Норвегії, Франції, Білорусі, Угорщини, Німеччини, Польщі, Фінляндії, Данії, Швеції, Чехії, Іспанії, Швейцарії, Великобританії, Португалії, Естонії, Сербії, Бельгії, Хорватії і інші активно обговорювали нагальні проблеми мисливського господарства світу, ділилися широким спектром спостережень за життям дичини на різних континентах, досвідом вирішення окремих галузевих проблем в своїх країнах тощо. Окрема увага була приділена питанням повсюдного зростання чисельності вовка та невпинному поширенню АЧС в Європі.
Нагадаємо, Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь напередодні відкриття заходу звернулася до IUGB з проханням прийняти у свої члени провідних українських вчених. Раді повідомити, що 29 серпня це Клопотання було задоволено 34-м Конгресом Міжнародного союзу біологів-мисливствознавців (IUGB), тож наступний його з’їзд відбудеться 2021 року вже за участі української делегації!
Джерело: https://www.lammc.lt/lt/naujienu-archyvas/pasauliniame-kongrese-kaune-mokslininku-diskusijos-apie-zmoniu-ir-laukiniu-gyvunu-sambuvi/2845