Користувачам мисливських угідь України

Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь» (далі – Асоціація) – громадське об’єднання зі статусом юридичної особи (код ЄДРПОУ 42482670), звертається до вас з пропозицією об’єднання зусиль і дій з метою відстоювання прав мисливців та користувачів мисливських угідь, забезпечення єдиного потужного впливу на створення нової та удосконалення чинної законодавчої та нормативно-правової бази в Україні з питань ведення мисливського господарства, формування об’єктивної громадської думки про мисливство загалом та впливу полювання на охорону та збереження популяцій, як мисливських тварин так і тваринного світу в цілому, зокрема і червонокнижних.
Суспільство, в тому числі і політики, ведуться на популістські гасла псевдо-екологів «все заборонити», а останні постійно “протягують” до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України закони та постанови, які частіше шкодять, ніж допомагають покращити стан як мисливського, так і лісового господарства. А все тому, що одні хочуть сподобатись виборцям, а інші – “відпрацювати” гранти.
В зв’язку з цим, роль громадських об’єднань, таких як наша Асоціація, в питаннях формування об’єктивної громадської думки про лісове та мисливське господарство є надзвичайно важливою.
Ми маємо протидіяти представникам так званих громадських організацій псевдо-екологів, які своїми популістськими гаслами та діями сформували негативний образ мисливця як браконьєра.
Окрім зазначеного, безумовно, існує ще багато проблемних питань та недоліків у сфері мисливського господарства та полювання, які потребують позитивних змін та нагального вирішення.
В зв’язку з цим, з метою створення регіональних структур нашої Асоціації, запрошуємо вас до співпраці. Сподіваємось, що наші спільні зусилля призведуть до корінних позитивних змін в ситуації, що склалась в мисливському господарстві України.