ЗВЕРНЕННЯ до членів, партнерів та прихильників Асоціації

З В Е Р Н Е Н Н Я
Президії Ради Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців

та користувачів мисливських угідь» до членів, партнерів та прихильників Асоціації

Шановні колеги!
У вересні 2019 року минув рік з моменту створення Асоціації.
За цей час проведена значна організаційна робота з її розбудови, затверджена  нова редакція Статуту, проведено І-й З’їзд Асоціації, на якому були присутні 180 делегатів з усіх областей, обрані керівні та контрольні органи Асоціації, створені відокремлені підрозділи у всіх областях України, Асоціація набула всеукраїнського статусу.
Асоціація брала активну участь у організації та проведенні пізнавальних дитячо-юнацьких та загально просвітніх заходів, мисливських форумів і фестивалів у різних регіонах країни – у Рівненській, Львівській, Дніпропетровській, Київській, Чернігівській областях.
Апарат Асоціації, єдиний з мисливських громадянських об’єднань України, брав і продовжує брати регулярну участь у всіх засіданнях Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, на яких розглядаються питання, що стосуються мисливського господарства.
Апаратом Асоціації, що цілий рік працював на добровільній безоплатній основі, проведено значну роботу з підготовки змін до законодавства, розроблений та переданий до Державного агентства лісових ресурсів України проект «Концепції розвитку мисливського господарства».
Для ефективної роботи Асоціації було укомплектовано її штат, у апараті сьогодні працює шість осіб, що потребує відповідних фінансових видатків. У зв’язку з цим, на виконання рішень І-го З’їзду Асоціації, просимо її членів сплатити щорічні членські внески за поточний 2019 рік у розмірах, затверджених делегатами І-го З’їзду для:

  • юридичних осіб у розмірі 3000 гривень;
  • фізичних осіб – 300 гривень.

Фізичні особи-пенсіонери від такої сплати у 2019 році звільнені.
Членські внески від членів Асоціації – юридичних осіб і фізичних осіб просимо перевести на рахунок № UA093206490000026000052717582 (поточний рахунок) в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 320649) до 01.12.2019. Відповідну допомогу у сплаті щорічних членських внесків надають директора обласних відокремлених підрозділів Асоціації у регіонах (контактна інформація про директорів розміщена нижче).
Шановні колеги! На жаль, соціально-політична ситуація навколо мисливської галузі продовжує динамічно загострюватися. Свідченням тому є нещодавня реєстрація, всупереч нашим зауваженням, антимисливського законопроекту № 2232 у Верховній Раді; продовжилися переслідування користувачів, які мають угіддя в межах об’єктів ПЗФ; оприлюднено наміри «захисників лосів» перетворити господарства, де обліковані ці тварини, на об’єкти ПЗФ, відповідно до положень Закону про Червону книгу; відновилися обговорення проектів законів про контрольні переобліки на вимогу та за участі «зоозахисників» і про заборону полювання в Україні на птахів на 5 років… Все це свідчить про те, що нам необхідно терміново об’єднуватися і демонструвати свою непохитність у відстоюванні конституційних прав! Тож, поки ще не запізно, запрошуємо вас до всебічної співпраці на захист спільних інтересів та на благо мисливській галузі України!

З повагою
Перший віце-президент Асоціації                     Віктор Червоний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *