Головне мисливське свято Рівненщини відбулося!

…І що особливо приємно констатувати – не без нашої допомоги! За це адміністрація мисливсько-спортивного клубу «Сокіл», що на Рівненщині, на правах господарів заходу висловила Всеукраїнській асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь офіційну подяку за співорганізацію, всебічне сприяння та активну участь в проведенні Третього Всеукраїнського мисливського форуму, який відбувся тут 27 липня 2019 року.
У самому ж дійстві прийняла участь значна кількість наших делегатів на чолі з першим віце-президентом Асоціації Віктором Червоним та її директором Анатолієм Шостаком. Під стягом Асоціації на форум прибули регіональні команди з відокремлених підрозділів восьми областей, шість з яких очолювалися їхніми директорами, а саме:

 

 

  • Волинська, під головуванням Колісника Богдана Івановича;
  • Закарпатська, під головуванням Машури Володимира Миколайовича;
  • Київська, під головуванням Яніш Євгенії Юріївни;
  • Львівська, під головуванням Делегана Івана Івановича;
  • Рівненська, під головуванням Яцика Миколи Олексійовича;
  • Чернігівська, під головуванням Павленка Андрія Владиславовича.

 

 

 

 

 

         

 

 

Житомирський та Хмельницький відокремлені підрозділи також достойно представили Асоціацію на даному заході. Закарпатська делегація презентувала на виставці мисливських трофеїв значну кількість шедеврів таксидермічного мистецтва та забезпечила проведення майстер-класу з імітації реву оленя.
У останньому прийняли участь відомі постаті – Ярослав-Степан Дячук та Іван Вішован, володарі Європейського кубка Святого Губерта, а також Віктор Зубовський – представник нашого Житомирського регіонального осередку.
Окрім участі в урочистостях та мисливському ток-шоу очільники Асоціації упродовж цього насиченого подіями дня провели ряд зустрічей, зокрема з Володимиром Бондарем – виконуючим обов’язки Голови Держлісагентства та керівниками його структурних підрозділів, громадськими діячами, провідними науковцями і відомими фахівцями-мисливствознавцями України, досягнувши низки важливих домовленостей щодо подальшої співпраці та співкоординації спільних дій з відродження мисливської галузі і захисту інтересів вітчизняних мисливців.
Про що конкретно точилися розмови серед лідерів мисливської спільноти України на головній сцені МСК «Сокіл», та поза її межами, обіцяємо детальніше розповісти у наступних матеріалах присвячених цьому чудовому заходу!

Прес-служба Асоціації

Короткий фотозвіт заходу: