Асоціація здійснює організаційну роботу у регіонах

З 18 до 20 вересня 2018 року член ради-віце-президент Асоціації ЧЕРВОНИЙ ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ і директор-віце-президент Асоціації ШОСТАК АНАТОЛІЙ СЕРГІЙОВИЧ разом здійснили робочу поїздку до деяких областей північно-західного регіону України для вирішення питань організаційно-масової роботи Асоціації. Вони відвідали Львівську, Волинську та Рівненську області, у яких організували та провели робочі зустрічі із місцевими користувачами мисливських угідь з метою налагодження спільної діяльності щодо усунення проблем, що заважають користувачам мисливських угідь вирішувати правові, економічні та організаційні
засади діяльності юридичних і фізичних осіб у галузі мисливського господарства та полювання, забезпечувати рівні права усім користувачам мисливських угідь у взаємовідносинах з органами державної влади щодо ведення мисливського господарства, організації охорони, регулювання чисельності, використання та відтворення тваринного світу.
У згаданих робочих зустрічах взяли участь керівники та представники державних лісогосподарських підприємств і лісо-мисливських господарств, місцевих організацій Українського товариства мисливців і рибалок, а також приватних мисливських та мисливсько-рибальських господарств (у тому числі – фізичні особи, що мають у користуванні мисливські угіддя).
Керівники Асоціації ознайомили присутніх на зустрічах керівників та представників користувачів мисливських господарств із загальними положеннями Статуту Асоціації, її правами, метою (цілями) та напрямами діяльності, а також повідомили про своє бачення взаємодії та діяльності. На зустрічах були висвітлені думки щодо покращення стану в галузі мисливського господарства та полювання.
На згаданих зустрічах керівники Асоціації ознайомили присутніх із станом мисливської галузі в Україні, а також порівняли її із такою у найближчих держав-сусідів: Польщею, Словаччиною та Чехією – за допомогою комп’ютерної презентації.
Сторони, які брали участь у робочих зустрічах, залишилися задоволеними її результатам, вирішили об’єднати свої зусилля з метою покращення стану мисливської галузі у країні. Одночасно учасники зустрічі також приділили певну увагу проблемам лісової галузі, яка безумовно тісно пов’язана із мисливським господарством, і теж перебуває у певній стагнації.
Значна кількість учасників зустрічей погодилася на об’єднання з Асоціацією спільних зусиль для вирішення проблем у галузі мисливської господарства та полювання в Україні.
Керівництво Асоціації продовжить подібну роботу у інших регіонах держави.
26 вересня цього року така ж зустріч відбулася у Київській області на базі Київського обласного управління лісового та мисливського господарства. Користувачі мисливських угідь, які прибули на цю зустріч із керівниками Асоціації, також схвально прийняли звістку про створення Всеукраїнської асоціації мисливців і користувачів мисливських угідь та висловили сподівання на спільну плідну роботу на благо мисливського господарства в Україні.