Чехія приймала зустріч директорів мисливських спілок країн ЄС

З 19 по 21 жовтня відбулася щорічна зустріч генеральних директорів мисливських спілок країн ЄС, яку Чехія цьогоріч приймала в Празі.

Неформальна зустріч 27 директорів мисливських спілок країн ЄС є традицією з 2011 року, метою якої є вирішення актуальних питань, пов’язаних із полюванням та збереженням мисливства на європейському рівні.

Серед присутніх також були представники профільних міністерств ЄС та державних органів, відповідальних за питання управління тваринним світом, а також директори громадських організацій та організацій, що працюють у цьому секторі на глобальному рівні, таких як CIC (Міжнародна рада з полювання і охорони тваринного світу) та FACE (Федерація мисливських та природоохоронних асоціацій Європи).

На порядку денному цьогорічної зустрічі були низка гострих питань, таких як:
🔰 Закон ЄС про відновлення природи
🔰 африканська чума свиней
🔰 підходи до управління великими м’ясоїдними тваринами
🔰 обмеження використання свинцю в набоях

Крім того, нинішня зустріч стала можливістю обговорити один із поточних проектів CIC щодо створення бази даних сталого використання тваринного світу і подальшої консолідації даних про дику природу для кращого та своєчасного розуміння того, який внесок мисливський сектор робить у збереження природи та розвиток суспільства.

Під час зустрічі CIC і Чеське мисливське товариство були нагороджені спеціальною нагородою від Словацької мисливської палати з нагоди 100-річчя організованого полювання в Словацькій Республіці. Нагороду вручили Тібор Лебоцький, президент Словацької мисливської палати, д-р Імріх Шуба, генеральний секретар Словацької мисливської палати, та Тібор Янчок, генеральний директор лісового та мисливського управління Міністерства сільського господарства Словацької Республіки.

Джерело