До уваги абітурієнтів, керівників і науково-педагогічних працівників навчальних та науково-дослідних закладів сільськогосподарського і природничого профілів!

Шановні друзі!
Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь» запрошує зазначені установи до тісної співпраці у питаннях підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для мисливського господарства. Деталізовану інформацію (наявні спеціальності, спеціалізації, освітні програми, курси, семінари, тренінги тощо; терміни, умови, дати, контактні дані), згідно наведеного нижче прикладу, просимо надсилати до 15.08.2019 року на електронну адресу Асоціації info@uahhg.org.ua з позначкою «Освіта» у темі листа. За результатами опрацювання представлених рекламних матеріалів на базі веб-сайту Асоціації буде створена довідкова сторінка надаваних в Україні освітніх послуг у сфері мисливського господарства.
Наразі інформуємо, що Запорізький національний університет – один із небагатьох вищих навчальних закладів України, який проводить набір студентів для підготовки фахівців з вищою освітою зі спеціальності 205 «Лісове господарство» за освітньою програмою «Мисливське господарство» (деталі у інформаційному буклеті).

З повагою

Перший віце–президент Асоціації                      В. О. Червоний

[googlepdf url=”https://www.uahhg.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/Буклет-ЗНУ-кафедра-мисливствознавства-2019.pdf” download=”Скачати” width=”100%” height=”600″]