Щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для мисливського господарства

Як повідомлялося ранішеВсеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь надіслала до всіх профільних з лісової та мисливської галузей державних науково-дослідних установ запрошення до тісної співпраці з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для мисливського господарства.
Наразі на нашу пропозицію відгукнулися чотири держустанови:
1. Український центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства (м. Боярка).
2. Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ).
3. Національний лісотехнічний університет України (м. Львів).
4. Запорізький національний університет (м. Запоріжжя).
Узагальнена інформація про пропоновані послуги зазначеними закладами наводиться у зведеному буклеті, прикріпленому внизу сторінки, а також на їхніх інтернет-ресурсах (натиснути вгорі на назву відповідної установи). Разом з тим повідомляємо, що Український центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства вже з 23 вересня цього року планує проводити навчання єгерів державних лісогосподарських підприємств та приватних мисливських господарств з питань безпеки та гігієни праці в мисливському господарстві (деталі на фото, довідки за телефоном: 045-98-35-988).
Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь звертається до всіх зацікавлених підприємств, господарств, їхніх очільників і працівників, із закликом брати активну участь у підготовці та підвищенні кваліфікації кадрів для вітчизняної мисливської галузі.
[googlepdf url=”https://www.uahhg.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Обєднана-форма.pdf” download=”Скачати” width=”100%” height=”600″]