ПРОВЕДЕНО НАРАДУ-ФОРУМ З ВИЗНАЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНИХ НАПРЯМІВ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ

13 серпня, за ініціативи та безпосередньої участі члена Президії Ради Асоціації Ігоря Францкевича, за участі Першого віце-президента Асоціації Віктора Червоного, віце-президента та виконавчого директора – Анатолія Шостака, секретаря Ради Асоціації Володимира Яковлєва, державних посадовців, вчених та громадських діячів була проведена нарада-форум, на якій визначалися стратегічні напрями діяльності Асоціації для вирішення її основних статутних завдань, а також шляхи їх досягнення.
Активну участь у нараді зокрема взяли науковці: еколог, доктор с.-г. Василь Новицький, Голова Товариства лісівників України, завідувач кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції НУБіП України Юрій Марчук і його колега Олександр Курдюк, а також члени Асоціації, практики мисливського господарства, директор відокремленого підрозділу Асоціації у Полтавській області Анатолій Дементій і представник приватного користувача мисливських угідь, біолог-мисливствознавець Олексій Ісаєв.
На обговорення був запрошений начальник Управління мисливського господарства Держлісагентства України Іван Шеремет, який надав слушні зауваження та пропозиції.
Окрема подяка модератору наради-форуму маркетологу Олексію Лимаренку.
Після обговорення основних напрямів діяльності Асоціації та шляхів їх досягнення, перед всіма учасниками наради-форуму було поставлене завдання підготувати пропозиції щодо покращення роботи Асоціації до повторної наради-форуму, яку пропонується провести через один-два тижня.
Шановні колеги та члени Асоціації, якщо у вас є слушні пропозиції з організації діяльності чи вирішення окремих питань роботи нашої Громадської спілки, просимо направляти їх до кінця тижня на адресу: ywa1950@ukr.net

Прес-служба