НОВИНА ВІД НАШИХ ЧЕРНІГІВСЬКИХ КОЛЕГ

Увага! Знову наїзд на мисливську галузь!

Цього разу чергової інформаційної атаки давнього «друга» мисливської спільноти – директора Київського еколого-культурного центру Борейка В. Є. зазнали мисливські господарства на території регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський» на Чернігівщині. Нападок дістав також багатьом відомий фахівець галузі.

Вкотре безпідставні звинувачення, маніпуляції нормами права, «наміри» відібрати угіддя і таке інше у властивих одіозному персонажеві традиціях.

Публікації Київського еколого-культурного центру:

http://ecoethics.ru/patologicheskiy-protivnik-ohranyi-prirodyi-ohotoved-nizhnik-rabotaet-v-ohothozyaystve-ryis-kotoroe-grubo-narushaet-ukrainskoe-zakonodatelstvo/

http://ecoethics.ru/chastnyie-ohotnichi-hozyaystva-glavnyie-narushiteli-prirodoohrannogo-zakonodatelsva/

До речі, організована Борейком В. Є. епопея навколо мисливських господарств Чернігівщини триває з листопаду 2018 року! Численні перевірки різних органів, протиправні приписи, погрози і брудні статті, що супроводжувались знищенням «невідомими» особами спостережних веж та пошкодженням вольєрів. Ось і цього разу, невдовзі після виходу публікацій, «невідомі» спалили в одному з господарств дві спостережні вежі, спровокувавши при цьому лісову пожежу!

Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь» вкрай занепокоєна протиправним утручанням у господарську діяльність користувачів мисливських угідь, підривом їхньої ділової репутації, злочинним знищенням майна, потуранням честі й гідності фахівців.

Проводити з цього приводу будь-які баталії в інформаційному просторі асоціація намірів не має. Разом з цим залишатись осторонь також не планує. Наразі ініціюємо створення робочої групи для компетентного реагування на витівки Борейка В. Є. та його поплічників. До участі в роботі запрошуємо фахівців у галузі права, екології, природоохоронної діяльності, ведення мисливського господарства тощо.

Переконані, цьому свавіллю має бути покладено край. Одіозний персонаж вже дійсно дістав!